Розташування2017-04-20T18:43:58+00:00

Розташування

У Вилково давно процвітають бази відпочинку, приватний сектор, і готелі гостиниці. Ціни різні починаючи від безкоштовно в наметі біля річки або моря і закінчуючи вражаючими чеками з елітних баз відпочинку.

Бази відпочинку на морі


відпочинок на моріПриморське Кілійського Раёну
 це старий курорт на Чорному морі, який яскраво вирізняється від всіх курортів України. Великий широкий чистий піщаний пляж вразить навіть бувалих туристів. На відміну від інших курортів Одеської області тут немає товкучки і війни за місце під сонцем, величезні вільні майданчики для любителів пляжних видів спорту. Тут ви знайдете бази відпочинку, і готелі за різними цінами на будь-яку кишеню. Луна-парк, нічні клуби, бари і відкриті торгові павільйони, готові прийняти вас на відпочинок в літню пору року.

Престижно

Вилково бази відпочинку Тим хто хоче  відпочити дорого Вилкове може запропонувати якісне житло за гідну ціну, найчастіше на таких базах відпочинку, і шикарне оформлення і вишукані інтер’єри, і харчування в номерах, потужні катери і рибальські снасті, басейни і зелена зона. Безумовним є наявність річки, свого причалу, парковки, вай-фаю. Відвідування «іншої» заповідної зони та прикордонних раёнів, стежки «НЕ ДЛЯ ТУРИСТІВ». Адекватний персонал подбає про вас під час вашого відпочинку в Українській Венеції.

Приватний сектор

Вилково мешкання

Вилківські бази відпочинку запропонують вам різноманітні варіанти проживання. Ціни на проживання в Українській Венеції коливаються, на бази відпочинку та пансіонати які знаходяться на острівній частині Вилково ціни набагато більші ніж ціни в самому місті. Віддаленість від водойми або річки, наявність стоянки, вай-фай, кондиціонера, пляжу, паркування, басейну, будуть значно впливати на ціну. Вартість проживання в Вилково також змінюється в залежності від сезону. Приватний сектор Української Венеції запропонує вам зняти будинок квартиру кімнату, для добового проживання.

Доступно

Бази відпочинку турстоянкітурстоянки

Для любителів кемпінгу в Вилкове є платні стоянки на закритих теріторіях . Там теж можна розбити намет поруч буде питна вода душ цивілізований туалет вай-фай.

Безкоштовно

Вилково пляж варіант в наметі біля Озера, на березі Дунаю або на піщаному пляжі Чорного моря всюди можна облаштуватися приїхавши в українську Венецію на відпочинок. Ось ці найближчі мальовничі місця, чудово підходять для безкоштовного проживання в Українській венеції

У ці місця завжди можна приїхати оселиться в наметі з друзями або родиною на відпочинок в Українську Венецію.Вилково пляж