Рибальство2017-04-20T19:10:44+00:00

Вилкове Риболовля

Рыбалка Вилково
Про рибалку в Вилкове на Дунаї можна розповідати довго. Вилково не даремно називають українською Венецією, через місто проходить кілька каналів. Так що любителів риболовлі порадує різноманіття місць для її проведення: велика річка, дрібні протоки, затоки, затоки. Влаштуватися на них з комфортом зможе не тільки одинак. Є в Вилково та бази відпочинку, на які можна приїхати з сім’єю. Це дозволить кожному знайти заняття до душі і весело провести час. Любителі корпоративного відпочинку також не залишаться розчарованими.

Де можна порибалити?

Вилково рыбалка

  • На спокійній і тихій воді початківці рибалки можуть розраховувати на непоганий улов. У Вилковому є місця для риболовлі куди можна приїхати без човна ось деякі з них: Рибалка безкоштовно
  • Ті кого не влаштовує любительський вилов будуть змушені відправиться в дельту Дунаю на віддалені острови, в заповідній зоні клёв однозначно кращий.
  • Якщо набридло довго сидіти на місці і спостерігати за поплавком, можна потрапити на один з човнів, що здійснюе промисловий вилов риби мережами. Це традиційний заробіток для місцевих жителів. Не всі з них будуть раді наявності сторонніх, але гривня всім товариш. Великою частиною улову з вами ніхто не поділиться, тим кому цікаво, як проходить цей процес, дізнаються багато нового.
  • Якщо хочеться сильного кльову і немає бажання пристосовуватися до місцевих умов риболовлі, завжди можна відвідати платні озера.

Чому треба вибрати саме Вилково?

Село Вилково давно приймає рибалок, тут ви знайдете потрібні аматорські снасті і човнярів, готових допомогти з доставкою та іншими питаннями. Дика природа і облаштовані бази відпочинку до ваших послуг . Вилково – одне з кращих місць для риболовлі ,як в Одеській області, так і в Україні. На тому ж Дністрі рибалка обходиться дорожче, там менше вільних місць, а ловля при цьому часто залишає бажати кращого.

Що тут ловиться?

Рыбалка базы отдыха

Невипадково дельта Дунаю визнана об’єктом всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. За даними Дунайського біосферного заповідника тут мешкає быльше 100 видів риби. Деякі з них занесені до Червоної Книги( наприклад білуга, севрюга, шип). При такому різноманітті розраховувати на хороший кльов може навіть початківець- рибалка з найпростішими знаряддями. Тут без зусиль ловляться соми, карасі, коропи, щуки, окуні і т. д. Чи рибалити з човна,чи з берега, ви завжди можете знайти гідне місце. Гарний кльов і різноманітність – ось візитна картка Української Венеції!

Риболовля цілий рік

Вилково рыболовный турНезалежно від сезону Вилково пропонує можливість гарного улову. Влітку ви спокійно можете порибалити з берега або човна звичайною вудкою або спінінгом. Осінь порадує посиленим жором деяких риб після перших похолодань. Зима дозволить добувати підлідних окунів і щук. Весна ж запам’ятатися короповими з ікрою, і дунайським оселедцем, що йде на нерест.
Само собою, що приїжджаючи на риболовлю у Вилково потрібно дотримуватися заборони.

Приїжджайте до нас на риболовлю!