Приморське2017-03-18T09:18:28+00:00

Проживання

відпочинок на морі
На курорті добре розвинена пляжна інфраструктура, яка уживається з дикою природою. Тут в ста метрах від пляжу розташований понад 50 доглянутих баз відпочинку. А також готелі і гостинці ,які приємно здивують вас своєю доступною ціною. Житло взагалі дешево можна буде знайти в приватному секторі села Приморське, правда до моря хвилин 20 пішки.

Пляж

віндсерфер
Чистий пляж, кращий в Одеській області, та що там області ,Приморський пляж кращий в Україні. Любителі відпочивати наодинці знайдуть те, що не запропонує жоден курорт України. Десятки кілометрів “дикого”, якщо хочете нудистського пляжу на якому крім вас будуть тільки такі-ж інтроверти, причом їх концентрація буде мізерно мала.сюди и сюди на дикий пляж можна приїхати з наметами і застовпити собі порожній відрізок узбережжя.

кайтерПриморський пляж уже давно облюбували відвідують любителі водних видів спорту, віндсерфери та кайтери. При наявності свого устаткування тут можна знайти досвідчених інструкторів, професіоналів своєї справи.

Інфраструктура

інфраструктура лунапарк
Діти і дорослі будуть в захваті від відвідування місцевого лунапарку. Дитячі машинки і паровозики, чортове колесо, кілька тирів, аерохокей, боксери з футболістами, банджі і батути. На пляжі ви знайдете торгові павільйони і кафешки, прокат катерів, скутерів і катамаранів, водні атракціони і гірки. А також “банани”, “таблетки”, “Бетмен” і інші буксирувальні обдурювання. Колоритні пляжні торгаші принесуть вам не тільки ачму, хурму і шаурму.

Природа

Курорт розташований заповіднику в Північній частині курорту ,Приморське межує з відкритим морем, південний край виходить в унікальну Жубріянскую бухту, дунайський естуарій. Тут межа річки і моря, вже якби не річка, піщане дно, солона вода а,ле ще й не зовсім Чорне море. Саме в таких неоднозначних умовах, далеко в хащах тросникових заростей, утворюються лікувальні грязі.

Сусідство з річкою Дунай, класичне Чорне море, безпосередня близькість дельти, а також саме південне географічне розташування, виділяють Приморське із загальної маси однакових курортів України.

На території курорту донині діє старий морський маяк, також унікальність курорту підкреслює озеро Сасик, і канал Дунай-Сасик пам’ятник титанічній праці наших предків.