Памятки 2017-03-18T08:47:54+00:00

Заповідник Вилково

Пам’ятки Вилково

Що подивитися у Вилково? Це питання люди часто задають тур-операторам.
Унікальність природи -це найбільша визначна пам’ятка Вилкове ,про неї написано на сторінці Заповідник .
Любителі морських прогулянок можуть відправитися на о.Зміїний

Архітектура

Храми міста Вилково дивитися треба обов’язково:Церква  Вилково

  • Старообрядницький Храм Сятого Миколи-Дивотворця
  • Старообрядницький Храм Різдва Пресвятої Богородиці
  • Свято-Миколаївська Православна Церква

Ринок

Любителям ринкового колориту варто відвідати Вилківський ринок. Тут ви зможете відчути самобутність фольклору. Для туристів з великих міст особливу цінність представляє риба ,вино і фрукти. Ці продукти тут ще натуральні з дикої природи ,на відміну від більшості інших курортів.

Риба

риба ринок
Дунайський оселедець найпопулярніший в Україні продукт з Вилково. Крім оселедця ринок запропонує вам рибу у всіх її проявах свіжу, солону, копчену, в’ялену, велику і дрібну, морську і річкову, оптом і в роздріб. Вся Вилківська риба виросла в дикій природі без застосування сучасних інкубаційних технологій.

Полуниця

Ринок полуниця вилково
Також велику популярність на українському ринку має Вилківська полуниця та інші фрукти. Традиційно полуницю вирощують на островах Дунаю без застосування хімічних добрив. Зате замість хімії полуничні плантації щорічно рясно удобрюються річковим грунтом, мулом . Мул служить прекрасним органічним добривом.

Вино “Новак”

Виноград Вилково
Натуральне вино з винограду з кожним роком стає все важче знайти на ринку України. Вилково запропонує вам десятки сортів натурального білого і червоного вина “Новак”. Про особливості місцевого землеробства можна прочитати тут. У Вилково є свої прості традиції з продажу вина, кожен двір бажаючий продати вино на паркані крейдою пише ВИНО. У кожному дворі, за рідкісним винятком, вам, запропонують вино на розлив і невибагливу закуску, а також Новак з собою.

Музей

Вилково музей
Естетичну насолоду можна отримати відвідавши Краєзнавчий музей. Це не просто Краєзнавчий музей районної агломерації. Тут дійсно зібрані експонати ,здатні гідно представити етнічне розмаїття та унікальність краю. Картинна галерея Шаронова Олександра Анатолійовича також приходиться до смаку багатьом акулам зі світу живопису.

фотографам

Крім фотографій заповідника, шикарного соснового лісу з озерами, колоритного фольклору, церков і пам’ятників, фотографи можуть знайти для себе чудові арт обєкти “заброшкі”:

  • Тюрма – так так ви не помилилися ,справжнісінька покинута зона. З колючим дротом, розділювальною смугою, ґратами, пропускними пунктами, і іншими табірними атрибутами. Побувавши тут ви відчуєте радість годинки.
  • ВЗПУ Вилківський завод пресових вузлів, який ось уже більше 10 років як не функціонує. Зате там є шикарні напівзруйновані будівлі, промислові цехи з розбитими вікнами, іржаві великі штуковини між якими органічно вписалися дерева. Кожна хвилина проведена тут кричить вам – Еге-гей !,-тут колись працювало багато людей, вони давно пішли і не приходять. …
  • Покинуті будинки, двори і човни також вражають своїми непідробними історіями

Пам’ятники:

Памятка

“Пам’ятник рибаку”

памятка Вилково

“Пам’ятник першопоселенцю”

памятка

“Пам’ятник Святому Миколаю”

памятка

“Пам’ятник Миру”

памятка

“Пам’ятник матросу визвольнику”

памятка

“Пам’ятник Булату Окуджаве”

памятка

“Пам’ятник участникам Татарбунарского повстання”

О, єрики, канали і мости,
Ви дійсно неповторно екзотичні!
Пестили погляди мої
І для туристів були симпатичні.

Шаронов А.А.