Екскурсії2017-04-20T16:27:25+00:00

Вилково Українська Венеція екскурсії

Українська Венеція запропонує вам багато турів та екскурсійних програм:

  • Канал білих лілій
  • Старе місто
  • Біосферний заповідник
  • Нульовий кілометр
  • Острови
  • Лимани
  • Море
  • Прикордонні райони

Тур у Вилково 0км

Тут, у Вилково ,тури називають довільно. На екскурсії в українську Венецію приїзджають туристи з прилеглих великих курортів Одеси і Одеської області: Білгород-Дністровський , Приморське, Затока, Кароліно-Бугаз, Расейка, Лебедівка …
Вилковські тури добре себе зарекомендували , і відомі на території всієї України.

0 км.

Чинний тур в назві якого зійшлися всі туроператори Вилково.

Фольклор

Виїхавши, з материкової частини м.Вилково, вас напевно повезуть по гирлу Анкудінове -одна з перших міських магістралей. По обох берегах два українських острови на яких донині немає ні газу (його немає і в материковій частині Вилково),ні електрики, ні водопроводу з каналізацією..Вилково-тур Але 3 століття без малого, разом з річкою тут тече життя української Венеціі. Це видно по рибалках , які роскинули свої мережі, мальовничим причалам, акуратним дворикам, красивим плантаціям полуниці і винограду, по фруктовим садам та великій ї концентрації плавзасобів. Все тут вказує на самобутній фольклор: невигадлива архітектура, скромні скотні дворики, свої традиції по догляду за плантацією продиктовані рікою Дунай . Першу половину вашого шляху на 0км вас буде оточувати колоритний сільський фольклор Української Венеції, вам напевно запропонують зупинитися в одному з численних дворів, де можна купити місцевого вина «НОВАК».

Заповідник

Спустившись приблизно 10 км по річці ,Українська Венеція закінчиться, і ви опинитесь у заповідній зоні , квитки в заповідну зону українскої Венеції вже будуть на руках у екскурсовода. Там зосередженна велика кількість дикої природи. Будь-яка дельта річки, місто де річка впадає в море, здавна приваблює безліч птахів (більше ніж 350 видів), в будь-якій дельті унікальна водна і плавнева рослинність. Часто зустрічаються водоплавні гризуни видра та ондатра, викликаючи особливу увагу і захоплення. Дикість та не доторканність заповідної зони зворушить вас своєю незайманою чистотою. І лише пильна увага єгерів і ваш плавзасіб буде нагадувати ,вам ,про цивілізований світ. Тут не ловить мобільний зв’язок, тут немає інтернету, попереду відкрите море, навколо десятки кілометрів очеретяних заростей. Острови ,які то з’являються то зникають, великі і дрібні рукави річки ,які то пересихають, то наповнюються водою, все це дельта Дунаю . Спустившись по річці до самого низу ви побачите море.

Чорне море

вилково прогулянки а звичайне таке собі Чорне море , з диким піщаним пляжем, величезними хвилями, чайками
реготунями, мушлями рапанів і іншими морськими атрибутами. Вся річкова обстановка залишиться десь з ліва поблизу, але тут додається ще й велике Чорне море. У вас буде можливість спробувати на смак прісну воду Дунаю, а вже через 50 метрів, кривитися від солоності Чорного Моря. Саме тут бере свій початок річка Дунай ,тут розташований знак 0 км. Вас будуть агітувати пролізти через нього, загадуючи бажання бажання :).

Вилково фото птахів

Тут же поруч в невеликій заплаві-лісі вас відведуть на оглядову вежу ,з якої можна влаштувати чудове фото полювання на птахів, місце обрано не випадково ,тут працюють орнітологи заповідника, ведучи обліки птахів.

Вилково тур
Вилкове, таке гарне місце для фото полювання на птахів, шо краще годі й шукати.

Назад в Українську Венецію

Вдосталь насолодившись тутешніми принадами ви поідете назад, можливо вас повезуть не Анкудінове, а сусіднім гирлом Полуденне. Дорога назад займе трохи більше часу ,так як треба буде підніматися проти течії. На момент закінчення екскурсії у вас за спиною буде трохи більше 40 км пройдених по річці в Заповідній зоні. 0 км, Анкудінове і Полуденне далеко не єдині цікаві місця в Українській Венеції. Величезна кількість інших рукавів Дунаю можуть запропонувати вам цікавий відпочинок в Вилково: коси і плавні ,затони ,заплави, зарослі єрики і напівзатонулі острова. Судноплавні рукава чекають вас на відпочинок круглий рік. Ті, хто побував у Вилково на екскурсії обов’язково повертаються сюди!