Дикуном2017-03-18T08:38:47+00:00

Відпочинок Дикуном.

наметові табори
Де в Україні відпочити дикуном? Дика природа, водойми, іскри багаття і гітара в руках у товариша, багато хто з вас напевно не раз мріяли про такий відпочинок. Вилкове запрошує вас до себе, для відпочинку дикунами в лісі, на озері, на річці, на море. Тут знаходиться маса місць як визнаних так і не дуже популярних. Для відпочинку в наметовому таборі потрібен намет весела компанія і бажання . Найчистіші водойми України чекають вас на відпочинок з наметами. Наметові табори в лісі вже давно не дивують жителів Української Венеції. Сюди на відпочинок дикуном у озера щорічно з’їжджаються сотні людей, різних професій і соціальних статусів. Бажаючі відпочити біля річки зможуть розбити свій табір на березі Дунаю. Сюди в Вилково на відпочинок дикуном у моря тардіціонно приїжджають іноземні туристи. Море тут особливо підходить для наметового містечка. Широкий дикий пляж в самому приближеному до заповідника місці, з вільним відвідуванням. Тут ви не зустрінете контролерів ,які вимагають мзду за розбиття намету. У більшості місць для відпочинку дикунами ви знайдете чистиі водойми, скрізь є дрова, питна вода. Інфраструктура досить добре розвинена і знаходиться в регульованій вами доступності.
Тепер про кожне місце докладніше.

На морі.

Намет море
Розбити намет на березі Чорного моря можна тут і тут . Довколишній курорт Приморське забезпечить вас питною водою. Місцевий ринок забезпечить вас прдуктами харчування, фруктами, аптечкою та предметами особистої гігієни. Тут є дрова для багаття так що буде де зібратися ввечері з гітарою ,погорлавши пісні. З собою можна і навіть потрібно брати спорядження для водних видів спорту, кайти і дошки з вітрилами для віндсерфінгу. Тут ідеальні умови для цих видів спорту і екстримали всієї Одеської області і України вже давно облюбували цей пляж. Розвинена розважальна інфраструктура, місцевий лунапарк допоможе вам спустити заощаджені на проживанні гроші. Сюди традиційно приїжджають на відпочинок в наметах і не тільки модлавскі туристи. На території всієї України годі й шукати кращого місця для відпочинку дикуном на морі.

На озері.

Намет озеро україна
відпочинок дикунами на озері можна здійснити тут і тут . Це далеко не єдинні найпопулярніші озера Української ввенеціі. Тут завжди є питна вода в самих озерах. Поруч знаходиться Вилково і місцевий ринок, в достатку, дасть вам необхідну провізію і мильні приналаддя. Озера навколо оточені лісом, так що з дровами проблем не стане. Чиста прозора вода, піщане дно і незаймана природа вразить навіть бувалих туристів. Тут можна зайнятися аматорською риболовлею, на вудку або спінінг. Це ідеальне місце, давно привертає туристів на наметовий відпочинок.

На річці.

Намет річка
Розбити наметове містечко на річці можна тут і тут . Тут, найбільша річка в європі. Туристи з України та близького зарубіжжя давно облюбували дельту Дунаю для відпочинку дикуном. Дика незаймана природа візитна картка Вилково і наметовим туристам це завжди доводилося до смаку. Тут є питна вода, дрова із заплавних лісів, в доступній віддаленості знаходиться ринок міста Вилково . Річкова рибалка не залишить байдужими навіть досвідчених рибалок. Дельті найбільшої Європейської річки однозначно краще клювання. Любителям зовсім диких місць рекомендуємо відправитись на острови Дунаю, для цього в місті Вилкове потрібно буде знайти провідника з човном, який за помірну плату погодиться відвезти вас на бажані острова

В лісі

У вилково є сосновий ліс, і відпочинок в ньому також порадує любителів наметових містечок. Лысові озера, притоки дунаю, очеретяні зарості, все це поруч. В осені у лісі можно знайти гриби. Намет відпочинок